Wyszukaj firmę w bazie...

OLE.PL Wojciech Apola

Dane kontaktowe

Opis działalności

Dobrze utrzymana toaleta ogólnodostępna to podstawa w obiektach użyteczności publicznej. Klienci i inni użytkownicy chcąc niechcąc często przez pryzmat toalety oceniają firmę, lokal handlowy czy usługowy. W OLE. PL dobrze to wiemy. Oferta sklepu internetowego obejmuje profesjonalne sprzęty do toalet publicznych, jak np. suszarki do rąk, suszarki hotelowe, dozowniki mydła w płynie, pojemniki na ręczniki papierowe, ręczniki papierowe składne i w roli, podajniki papieru toaletowego, papier toaletowy, podajniki nakładek sedesowych, dozowniki do chusteczek, kosze na odpadki, uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych, akcesoria do łazienki (np. wieszaczki, oznaczenia toalet, szczotki WC), odświeżacze powietrza i dozowniki do zapachów, profesjonalne środki czystości, sprzęt do sprzątania, czyściwa przemysłowe i wiele innych.

Wiele spośród produktów dostępnych na ole. pl znajdzie swoje zastosowanie w innych miejscach, np. w gabinetach lekarskich i szpitalach, zakładach produkcyjnych, obiektach handlowych, obiektach sportowych.

Stała współpraca z czołowymi polskimi i światowymi producentami akcesoriów sanitarnych pozwala oferowanie klientom najnowszych dostępnych na rynku rozwiązań w przystępnych cenach.

Wejdź na ole. pl i dowiedź się więcej.

Lokalizacja firmy na mapie:

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 2.6/10 (38 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

OLE.PL Wojciech Apola