Program integrujący z ZSMOPL

hogart_software_house

Aplikacja, którą stworzyliśmy z naszym zespołem, to odpowiedź na nowe przepisy, które Ministerstwo Zdrowia wprowadziło w zakresie raportowania dla podmiotów, które prowadzą aktywny obrót wyrobami medycznymi.

Program Hogart ZSMOPL jest dostępny w kilku wersjach, dostępnych dla każdego podmiotu bez względu na wielkość. Oprócz wersji pełnej, bazodanowej, moduł dostępny jest też w wersji dla średnich przedsiębiorstw, o mniejszych wymaganiach. Ponadto mamy wersje dla małych firm, nie wymagającą bazy danych, zo znacząco obniża koszty wdrożenia. Ponadto dla firm, które z różnych powodów nie mają integracji ze ZSMOPL, oferujemy usługę wygenerowania raportu do ZSMOPL, na podstawie przesłanego pliku z danymi.

Sprawdź na: https://www.hba.hogart.com.pl/zsmopl/.

Integracja z każdym systememZSMOPL_blog

To jeden z największych atutów nasze aplikacji. Tak naprawdę, nawet jeżeli z jakieś wzgnędu nie możesz zintegrować naszego rozwiązania ze swoim systemem, nic nie szkodzi. Wystarczy, że przekażesz nam dane. Pozostawiamy pełną dowolność, co do formatu, w którym takie dane miałyby zostać zapisane. Do przekazanych danych należy dołączyć podpis elektroniczny. My z kolei zajmujemy się transferem tych danych na bramkę ZSMOPL, o czym informujemy, przesyłając numer komunikatu.

Inne zalety ZSMOPL

Aby nasze usługi zapewniały kompleksowe wsparcie postawiliśmy na współpracę z profesjonalną kancelarią – Domąński Zakrzewski Palinka sp. k. Dzięki temu, wszystkim zainteresowanym możemy zapewnić obsługę prawną na kompleksowym poziomie. Chodzi tu o wdrożenie, a także pełne dostosowanie do wymogów prawnych, które wobec ZSMOPL stawia Ministerstwo Zdrowia. Warto także podkreślić, że dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu informatycznemu, wszystkie wdrożenia realizujemy w sposób kompleksowy, profesjonalny i bezproblemowy. To stanowi przewagę naszego rozwiązania nad konkurencyjnymi propozycjami tego typu. Naszym atutem jest więc doświadczenie.

Uproszczony proces raportowania

Nasze rozwiązanie nie wymaga stosowania zewnętrznych systemów. Swobodnie nadaje się do pracy w środowisku Windows. W niektórych przypadkach, dopuszczalne jest też zastosowanie systemu Linux. Jeżeli chodzi o wsparcie wdrożeniowe, dobieramy zawsze najbardziej optymalny scenariusz działania. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, w jaki sposób efektywnie przeprowadzić taki proces. Zapraszamy do zasięgnięcia szczegółowych informacji na naszej oficjalnej stronie: https://www.hba.hogart.com.pl.

About the Author

Maciej Łapiński
Jestem studentem ekonomii, graczem forexowym oraz giełdowym. Poza tym prowadzę własną działalność. Moją pasją są finanse oraz biznes, dlatego założyłem blog Business Today - chcę dzielić się z Wami moimi doświadczeniami.