Analiza Danych z TABLEAU

Workshop at university. Rear view of students sitting and listening in lecture hall doing practical tasks on their laptops.Workshop at university. Rear view of students sitting and listening in lecture hall doing practical tasks on their laptops.

Analiza danych to nieodłączna część Twojej codziennej pracy? Pracujesz w dziale marketingu, sprzedaży, finansów, analiz czy też IT? Jednym z Twoich zadań jest prowadzenie statystyk, wykonywanie prezentacji danych lub przygotowywanie analiz? Tableau to coś dla Ciebie! Pomoże Ci uporządkować wszystkie ważne informacje, by były zawsze w zasięgu ręki.

ŁATWO I SZYBKO

Tableau to niezwykle proste w obsłudze oprogramowanie, które w zaledwie kilka chwil łączy się z każdym źródłem danych i jest w stanie przetworzyć miliony informacji. Z łatwością stworzysz atrakcyjne wizualizacje zbiorów przeróżnych danych, które zostaną przedstawione w postaci niezwykle czytelnej grafiki. To nowoczesne rozwiązanie umożliwi Ci szybkie rozbudowywanie całych modelów raportowania. Chcesz wiedzieć więcej o działaniu Tableau? Zajrzyj na http://dataanalytics.pl/

intro1600x1050

TRZY WERSJE TABLEAU

Oprogramowanie Tableau jest dostępne w aż trzech wersjach:

Tableau Desktop jest to wersja dla każdego – do użytku personalnego. Dzięki niemu stworzysz raporty, zestawienia, kokpity menedżerskie, a także dashboardy. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Tableau, to rozwiązanie będzie idealne dla Ciebie. Pozwoli Ci poznać wszystkie funkcje oprogramowania dzięki niezwykle łatwej obsłudze.
Tableau Online to wersja z dostępem zdalnym w chmurze. Przeznaczona jest dla tych, którzy nie posiadają własnej infrastruktury sprzętowej. To rozwiązanie pozwala na pracę z danymi przy minimalnym nakładzie pieniężnym – bez konieczności zakupu i konfiguracji sprzętu. Tableau w chmurze pozwala na komfortową pracę bez konieczności aktualizacji oprogramowania, instalacji wtyczek, driverów itd. Dzięki tej opcji masz dostęp do swoich danych z każdego miejsca.
Tableau Server to serwerowa wersja oprogramowania, która jest wyposażona w możliwość pracy grupowej. Możesz udostępniać inny użytkownikom swoje raporty czy zestawienia. To także możliwość pracy zespołowej, gdzie każdy ma dostęp do wszystkich informacji zawartych w Tableau. To rozwiązanie sprawdzi się w firmach o rozbudowanej strukturze handlowców, doradców regionalnych, dyrektorów i kierowników placówek itp.

SZKOLENIA Z TABLEAU – DATA ANALYTICS

Zespół Data Analytics (partner Tableau w Polsce) prowadzi profesjonalne szkolenia z Tableau. Zajmuje się także wdrażaniem tego narzędzia analityczno-raportowego w firmach. Oferuje również warsztaty oraz mentoring podczas samodzielnego wprowadzania oprogramowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na http://dataanalytics.pl/tableau/.

About the Author

Maciej Łapiński
Jestem studentem ekonomii, graczem forexowym oraz giełdowym. Poza tym prowadzę własną działalność. Moją pasją są finanse oraz biznes, dlatego założyłem blog Business Today - chcę dzielić się z Wami moimi doświadczeniami.